Hasanağa Temizlik Şirketleri

Hasanağa Temizlik Şirketleri

Hasanağa Temizlik Şirketleri

Ak Bursa Temizlik olarak firmamız bireysel temizlik hizmetlerinde başta Bursa da Ev Temizliği,Buharlı ev temizliği,Cam ve pvc Temizliği,Cam silme,yardımcı gündelikçi personel,taşınma öncesi boş ev temizliği,inşaatı bitmiş yeni ev villa gibi mekanların inşaat sonrası detaylı temizliği,tadilat yapılmış ev daire ve villa gibi mekanların tadilat sonu temizliği, cam balkon temizliği,su baskını tahliye ve su baskını temizliği gibi geniş bir hizmet yelpazesi ile faaliyet göstermektedir.

Hasanağa Temizlik Şirketleri arasında profesyonel ve kurumsal yaklaşımı ile ön plana çıkan Hasanağa Temizlik Şirketleri ev, ofis, fabrika, dış cephe cam temizliği, zemin cilalama, yangın sonrası temizlik ve personel temini konularında hizmet vermektedir. Uygun fiyata temizlik hizmeti sunan firmamızın danışma hattından; konutunuzun metrekare ve fiziki durumu hakkında bilgi vererek fiyat alabilir veya Randevu Al kısmında formu doldurarak bize bilgilerinizi ulaştırabilir ve Randevu alabilirsiniz.

Temizlik firmasıyla anlaşmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli husus profesyonel yaklaşım ve çözüm odaklı olmasıdır. Hasanağa Temizlik Firmaları olarak daima müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hasanağa Temizlik Firmaları 7/24 Temizlik Hizmeti

Hasanağa Temizlik Şirketi; Bursa Akçalar başta olmak üzere, Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım ve tüm ilçeler de hizmet vermektedir.

Bayan temizlik personeli ile, bir evde yapılabilecek dip-köşe tabir edilen temizlik,camların silinmesi,halıların kaldırılıp yerlerini temizlenmesi,tozunun alınması-mutfak dolaplarının boşaltılıp (isteğe bağlı) içinin dışının temizlenip silinmesi,camların silinmesi,parke yüzeylerin cinsine göre kimyasallarla temizlenmesi ,ıslak zeminler-banyo-lavabo-balkonların temizlenmesi 

Bizimle görüşmeden karar vermeyin...

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.